Kvůli aktuální situaci okolo nákazy COVID-19 a s tím souvisejícím opatřením vlády ČR nemůžeme až do odvolání prodávat sadbu ani ostatní materiál zákazníkům, kteří nakupují bez IČ. Prodej zákazníkům s IČ probíhá bez omezení.

 

Objednávky potvrzujeme od těchto počtů

Prostokořennou sadbu a krytokořennou sadbu technologie QP, ROOT převážíme mezi středisky bez příplatku. Za převoz sadby technologie BM a sadby v kontejnerech (Ko, H)  účtujeme příplatek 5 Kč + 15 % DPH. Současně si vyhrazujeme právo u konkrétních objednávek požadavek odběratele na svoz nebo převoz sadebního materiálu na konkrétní středisko odmítnout. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Máte-li zájem zakoupit sadbu v menším množství, můžete se obrátit na nejbližší hospodářské středisko, popř. kontaktovat odbyt na tel. 466 932 028 nebo e-mail odbyt@lesoskolky.cz, odkud Vás na nejvhodnější středisko nasměrují. Na odbytu Vám také sdělí bližší informace o volných počtech sadby. 

Nejezděte si pro sadbu bez přechozí domluvy s konkrétním střediskem. O tom, jak u nás nakupovat, si můžete přečíst zdeZásilkový prodej neprovádíme.

Ceník ke stažení ve formátu pdf


Technologie výsadby
Ostatní

217 produktů v nabídce.

SLEDUJTE NÁS NA

facebook youtube google+

Newsletter

Získávejte aktuální informace
o našich akčních nabídkách a nových produktech.