Nabídku sadebního materiálu pro podzim 2020 / jaro 2021 nyní připravujeme - zveřejněn bude koncem července 2020 spolu s novými obchodními podmínkami.

Pro představu o našem sortimentu si zatím můžete stáhnout ceník pro jaro 2020 ve formátu PDF. Zde uvedené ceny zůstávají v platnosti do 31.7.2020, avšak sortiment v tomto ceníku již není aktuální, neboť  na našich plochách máme rozpěstovanou novou sadbu. 

Potřebujete-li již nyní objednat nebo zarezervovat sadbu pro podzim 2020 či pro jaro 2021, kontaktujte, prosím, odbyt na tel. 466 932 028 nebo e-mailem na odbyt@lesoskolky.cz . Možnost objednání sadby on-line bude spuštěna koncem července současně se zveřejněním nového ceníku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Objednávky potvrzujeme od těchto minimálních počtů

Pro zákazníky, kteří potřebují zakoupit menší množství sadebního materiálu, budou na podzim a na jaře tzv. prodejní dny. Konkrétní termíny budou upřesněny.

Prostokořennou sadbu a krytokořennou sadbu technologie QP, ROOT převážíme mezi středisky bez příplatku. Za převoz sadby technologie BM a sadby v kontejnerech (Ko, H)  účtujeme příplatek 5 Kč + 15 % DPH. Současně si vyhrazujeme právo u konkrétních objednávek požadavek odběratele na svoz nebo převoz sadebního materiálu na konkrétní středisko odmítnout. 

Nejezděte si pro sadbu bez přechozí domluvy s konkrétním střediskem. O tom, jak u nás nakupovat, si můžete přečíst zdeZásilkový prodej neprovádíme.

Ceník ke stažení ve formátu pdf


Technologie výsadby
Ostatní

19 produktů v nabídce.

SLEDUJTE NÁS NA

facebook youtube google+

Newsletter

Získávejte aktuální informace
o našich akčních nabídkách a nových produktech.