Objednávky pro jaro 2022

Přijímáme objednávky pro jaro 2022. Víte-li, jakou sadbu budete potřebovat, se zasláním objednávky raději neotálejte. Položky, které jsme vyprodali již na podzim 2021, budou opět k dispozici až na podzim 2022, až napěstujeme do prodejné velikosti novou sadbu. Připravujeme novou nabídku

V současné době pro vás připravujeme novou nabídku a nový ceník pro podzim 2021. Dočasně je proto pozastavena možnost objednávání sadby on-line přes naše webové stránky. Zveřejnění nové nabídky očekávejte koncem července.
Mykorrhizovaný sadební materiál lesních dřevin

Po sérii pokusů společnost LESOŠKOLKY s.r.o. zavádí od 1. 1. 2021 do svého výrobního programu službu pěstování sadebního materiálu lesních dřevin, které jsou inokulovány aktivními symbiotickými mykorrhizními houbami. Více o technologii a nabídce mykorrhizovaného materiálu se dozvíte zde.


Ukončení podzimní expedice

Podzimní expedice bude na všech našich střediscích ukončena ke dni 30.11.2020.  Přes web je aktuálně možné objednávat pouze krytokořennou sadbu, objednávky prostokořenné sadby pro podzim již nepřijímáme. Možnost objednávání prostokořenné sadby pro jaro 2021 přes naše webové stránky bude spuštěna koncem roku 2020.Upozornění pro zákazníky

Vzhledem k preventivním vnitrofiremním opatřením proti šíření COVID-19 je vstup do areálů Lesoškolek a pohyb zde, včetně venkovních prostor, možný pouze v roušce nebo s jinak zakrytým nosem a ústy. Děkujeme za ohleduplnost.

1 2

SLEDUJTE NÁS NA

facebook youtube google+

Newsletter

Získávejte aktuální informace
o našich akčních nabídkách a nových produktech.